Acana Singles Yorkshire Pork 11,4 kg
Kód: DLZANAKSP0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Účinky na zdraví
Celkový zdravotní stav
Stáří zvířete
Senior
Kategorie produktu
Suché krmivo
Typ balení
Taška
Velikost plemene
Střední (11 - 25kg)
Obsahuje vitamíny
Vitamín B2
Hlavní příchuť
Vepřové maso
Specifické potřeby zvířete
Citlivý žaludek
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Hmotnost
11,4 kg
Fáze života zvířete
Všechny
Příchuť krmiva
Jehněčí
Kategorie
Pro vašeho psa
Řada
ACANA Singles
Další funkce
Přecitlivělost na potraviny
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Sezónní nabídka
Jarní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Obsah cholinchloridu (ve 100 g)
210 mg
Obsah vitamínu B12
250 μg/kg
Omega-3 mastné kyseliny
0,8%
Hrubá vláknina
5%
Obsah draslíku
0,8%
Obsah hořčíku
0,11%
Fosfor
0,9%
Vápník
1,2%
Obsah Thiaminu (vitamín B1)
15 mg/kg
Hrubý popel
7,5%
Obsah manganu
20 mg/kg
Obsah železa
180 mg/kg
Obsah riboflavinu (vitamín B2)
10 mg/kg
Obsah selénu
0,7 mg/kg
Obsah vitamínu A
15000 IU/kg
Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5)
25 mg/kg
Sodík
0,3%
Obsah vitamínu B6
15 mg/kg
Obsah niacinu (vitamín B3)
90 mg/kg
Obsah vitamínu E
250 mg/kg
Obsažená vlhkost
12%
Obsah mědi
15 mg/kg
Obsah vitamínu D3
800 IU/kg
Obsah tuku
15%
Obsah jódu
2 mg/kg
Obsah taurinu
500 mg/kg
Bílkoviny
31%
Obsah zinku
200 mg/kg
Obsah kyseliny listové (vitamín B9)
1,5 mg/kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 064992572129 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 580 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
