Acana Ranchlands Dog 11,4 kg
Kód: DLZANAKSP0051
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie produktu
Suché krmivo
Hlavní příchuť
Jehněčí
Stáří zvířete
V každém věku
Další funkce
Bez obilovin
Řada
ACANA Highest Protein
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Sezónní nabídka
Jarní
Kategorie
Pro vašeho psa
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Plemeno domácího zvířete
Labrador
Typ balení
Taška
Fáze života zvířete
Všechny
Hmotnost
11,4 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Anténa
Řada
ACANA Highest Protein
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Obsah hořčíku
0,1%
Fosfor
1,3%
Omega-3 mastné kyseliny
1%
Obsah jódu
3,5 mg/kg
Obsahuje vitamíny
Vitamin B5
Hrubý popel
8,5%
Obsah železa
270 mg/kg
Bílkoviny
35%
Obsažená vlhkost
12%
Obsah zinku
200 mg/kg
Obsah tuku
17%
Obsah manganu
16 mg/kg
Hrubá vláknina
6%
Obsah mědi
23 mg/kg
Obsah selénu
0,64 mg/kg
Vápník
1,8%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 11.4 kg |
| EAN: | 064992543112 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 640 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
