Acana Light & Fit Dog 11,4 kg
Kód: DLZANAKSP0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Stáří zvířete
Dospělí
Další funkce
Bez obilovin
Fáze života zvířete
Dospělá
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Řada
ACANA Dog
Kategorie
Pro vašeho psa
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Sezónní nabídka
Jarní
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Hlavní příchuť
Kuře
Hmotnost
11,4 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Typ balení
Taška
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Obsahuje vitamíny
Vitamín B3
Obsah tuku
11%
Omega-3 mastné kyseliny
0,9%
Obsah mědi
20 mg/kg
Vápník
1,7%
Obsah selénu
0,65 mg/kg
Hrubá vláknina
8%
Bílkoviny
35%
Obsah manganu
13 mg/kg
Hrubý popel
7%
Obsah zinku
190 mg/kg
Obsažená vlhkost
12%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 11.55 kg |
| EAN: | 064992512118 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 580 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
