ACANA Highest Protein Ranchlands - suché krmivo pro psy - 6 kg
Kód: DLZANAKAR0046
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bez umělých barviv
Ano
Typ zvířete
Pes
Velikost plemene
Všechny velikosti (2 - 80 kg)
Fáze života zvířete
Dospělá
Hmotnost
6 kg
Typ balení
Taška
Bez konzervačních látek
Ano
Laktóza zdarma
Ano
Příchuť krmiva
Hovězí
Účinky na zdraví
Celkový zdravotní stav
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Bezlepkový
Ano
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Bez sóji
Ano
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Kategorie produktu
Suché krmivo
Kategorie
Pro vašeho psa
Hlavní příchuť
Jehněčí
Další funkce
Přecitlivělost na potraviny
Stáří zvířete
V každém věku
Řada
ACANA Highest Protein
Plemeno domácího zvířete
Labrador
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
8,5%
Hrubá vláknina
6%
Obsah tuku
17%
Obsažená vlhkost
12%
Bílkoviny
35%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 6.08 kg |
| EAN: | 064992543600 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 540 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
