ACANA Highest Protein Grasslands - suché krmivo pro psy - 6kg
Kód: DLZANAKSP0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Bezlepkový
Ano
Hmotnost
6 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Specifické potřeby zvířete
Alergický
Typ balení
Taška
Bez umělých barviv
Ano
Bez sóji
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Stáří zvířete
Dospělí
Hlavní příchuť
Jehněčí
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Další funkce
Bez lepku
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Kategorie
Pro vašeho psa
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
35%
Hrubý popel
8%
Obsažená vlhkost
12%
Hrubá vláknina
6%
Obsah tuku
17%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 6.08 kg |
| EAN: | 064992542603 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 550 mm |
| Šířka balení: | 70 mm |
| Délka balení: | 350 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
