ACANA Highest Protein Grasslands - suché krmivo pro psy - 11,4 kg
Kód: DLZANAKSP0031
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Řada
ACANA Highest Protein
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Kategorie
Pro vašeho psa
Další funkce
Bez kuřecího masa
Typ balení
Taška
Hmotnost
11,4 kg
Laktóza zdarma
Ano
Stáří zvířete
V každém věku
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bez cukru
Ano
Účinky na zdraví
Celkový zdravotní stav
Bez konzervačních látek
Ano
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Fáze života zvířete
Dospělá
Forma dávkování
Pevný
Bez sóji
Ano
Typ zvířete
Pes
Bezlepkový
Ano
Příchuť krmiva
Kachna
Bez umělých barviv
Ano
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Hlavní příchuť
Jehněčí
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Obsažená vlhkost
12%
Obsah tuku
17%
Hrubá vláknina
6%
Bílkoviny
35%
Hrubý popel
8%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 11.4 kg |
| EAN: | 064992542115 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 510 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
