ACANA Classics Wild Coast - suché krmivo pro psy - 9,7 kg
Kód: DLPANAKAS0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Laktóza zdarma
Ano
Typ zvířete
Pes
Hmotnost
9,7 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Fáze života zvířete
Dospělá
Příchuť krmiva
Losos
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Bez konzervačních látek
Ano
Bez sóji
Ano
Bezlepkový
Ne
Forma dávkování
Pevný
Bez cukru
Ano
Účinky na zdraví
Celkový zdravotní stav
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Velikost plemene
Všechny velikosti (2 - 80 kg)
Stáří zvířete
Dospělí
Sezónní nabídka
Jarní
Kategorie
Pro vašeho psa
Další funkce
Alergie
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Řada
ACANA Classics
Hlavní příchuť
Ryby
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
7,5%
Obsažená vlhkost
12%
Hrubá vláknina
5%
Bílkoviny
27%
Obsah tuku
16%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 9.85 kg |
| EAN: | 064992562120 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 430 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
