ACANA Classics Prairie Poultry - suché krmivo pro psy - 9,7 kg
Kód: DLPANAKAS0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Stáří zvířete
Dospělí
Řada
ACANA Classics
Kategorie produktu
Suché krmivo
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Hlavní příchuť
Kuře
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Kategorie
Pro vašeho psa
Laktóza zdarma
Ano
Příchuť krmiva
Kuřecí maso
Hmotnost
9,7 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Účinky na zdraví
Celkový zdravotní stav
Bez sóji
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Bez cukru
Ano
Fáze života zvířete
Dospělá
Forma dávkování
Pevný
Bez konzervačních látek
Ano
Bezlepkový
Ne
Typ zvířete
Pes
Typ balení
Taška
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
5%
Obsah tuku
17%
Hrubý popel
7,5%
Bílkoviny
29%
Obsažená vlhkost
12%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 9.828 kg |
| EAN: | 064992560119 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
