ACANA Classics Prairie Poultry - suché krmivo pro psy - 14,5 kg
Kód: DLPANAKAS0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie
Pro vašeho psa
Kategorie produktu
Suché krmivo
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Hlavní příchuť
Kuře
Řada
ACANA Classics
Stáří zvířete
Dospělí
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Laktóza zdarma
Ano
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Hmotnost
14,5 kg
Typ zvířete
Pes
Bez umělých barviv
Ano
Příchuť krmiva
Kuřecí maso
Účinky na zdraví
Celkový zdravotní stav
Bezlepkový
Ne
Typ balení
Taška
Bez konzervačních látek
Ano
Fáze života zvířete
Dospělá
Bez sóji
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Obsah tuku
16%
Hrubý popel
7,5%
Obsažená vlhkost
12%
Hrubá vláknina
5%
Bílkoviny
27%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 14.704 kg |
| EAN: | 064992560171 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 366 mm |
| Délka balení: | 490 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
