ACANA Adult Large Breed - suché krmivo pro psy - 11,4kg
Kód: DLZANAKSP0042
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie produktu
Suché krmivo
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Ochrana svalové hmoty
Hmotnost
11,4 kg
Bez cukru
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bezlepkový
Ano
Psí plemeno
Všechna plemena velkých psů
Bez sóji
Ano
Hlavní příchuť
Kuře
Řada
ACANA Dog
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Velikost plemene
Velké plemeno 25 - 45 kg
Další funkce
Bez lepku
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Kategorie
Pro vašeho psa
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Obsažená vlhkost
12%
Bílkoviny
31%
Obsah tuku
15%
Hrubá vláknina
6%
Hrubý popel
7%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 064992521110 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 410 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
