A-LAN KIU5OUTZ305 síťový kabel Šedá 305 m Cat5e U/UTP (UTP)
Kód: SIEAANKAB0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Konektor 1
Ne
Standardní kabel
Cat5e
Barva
Šedá
Síťové standardy
IEEE 802.3af
Pohlaví konektoru 2
Ne
Délka kabelu
305 m
Třída kabelu
D
Konektor 2
Ne
Stínění kabelu
U/UTP (UTP)
AWG (velikost drátu)
24
Pohlaví konektoru 1
Ne
Frekvence pohybové interpolace
100 MHz
Údaje o balení
Typ balení
Box
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-30 - 50 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 48 měsíců |
| Hmotnost: | 11.2 kg |
| EAN: | 5901738551305 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 415 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
