3Doodler FLOW 3D pero 2,2 mm Černá
Kód: PER3DOD3D0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní napětí adaptéru
110 - 240 V
Výstupní proud adaptéru
1,2 A
Výstupní napětí adaptétu
5 V
Vzhled
Základní materiál
Guma
Vestavěný displej
Ano
Barva
Černá
LED indikátory
Teplota
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
100 g
Šířka
18 mm
Výška
160 mm
Hloubka
20 mm
Technické údaje
Certifikáty shody
CE
Výkon
Podporovaná tloušťka vlákna
1,75 mm
Šířka nástavce
2,2 mm
Tiskový materiál
ABS
Zahřívací doba
1,5 min
Tisková technologie
Technologie FFF
Maximální teplota hrotu
240 °C
Minimální doporučený věk
14 rok/roky
Obsah balení
Stručný návod
Ano
Návod na použití
Ano
AC adaptér
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Tento výrobek obsahuje látky, které jsou nebezpečné pro životní prostředí, nevyhazujte je do běžného odpadu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tiskárny |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.557 kg |
| EAN: | 817005024432 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 205 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
