20L VYSAVAČ NA SUCHÉ A MOKRÉ VYSÁVÁNÍ S ELEKTRICKOU ZÁSUVKOU AT-DXV20PTA
Kód: AGDDEWODK0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kompaktní konstrukce
Ano
Držadlo
Ano
Barva
Černá
Vysávání
Suché a mokré
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 / 60 Hz
Napájecí zdroj
AC
Příkon
1050 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Výkon
Počet koleček
4 kolo/kola
Vestavěná zásuvka
Ano
Funkce foukání
Ano
Max. podtlak
15 kPa
Kapacita
20 l
Hlučnost
80 dB
Délka kabelu
3 m
Obsah balení
Kartáčový nástavec
Ano
Skladovací taška
Ano
HEPA filtr
Ano
Včetně tašky
Ano
Včetně hadic
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.006 kg |
| EAN: | 6921183003395 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 355 mm |
| Délka balení: | 385 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
