18V přímočará pila bez akumulátoru + pilové kotouče DJV180ZX MAKITA
Kód: NAKMAKWYR0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelná rychlost
Ano
Délka držadla
Tubusová rukojeť
Barva
Modrá
Vhodné pro materiály
Hliník, Ocel, Dřevo
Počet rychlostí
1
Příkon
Příkon
340 W
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3 kg
Výkon
Délka zdvihu
2,6 cm
Hloubka řezu do oceli
1 cm
Hloubka řezu do hliníku
2 cm
Frekvence volnoběhu (max.)
2600 spm
Hloubka řezu do dřeva
13,5 cm
Obsah balení
Nabíječka baterie
Ne
Balení baterií
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.88 kg |
| EAN: | 0197050005366 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 235 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
