18V příklepová vrtačka/šroubovák SFMCD715D2K STANLEY
Kód: NAKSTLWWK0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelná rychlost
Ano
Materiál rukojeti
Plast
Tvar držadla
Rukojeť pistole
Barva
Černá
Typ produktu
Aku vrtačka
Zabudované LED osvětlení
Ano
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Stejnosměrné vstupní napětí
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Doba nabíjení baterie
1 h
Kapacita baterie
2 Ah
Hmotnost a rozměry
Délka
204 mm
Výška
202 mm
Hmotnost
1,2 kg
Šířka
66 mm
Výkon
Volnoběžná rychlost (max)
1900 ot/min
Maximální točivý moment
60 Nm
Počet rychlostí
2
Obsah balení
Nabíječka
Ano
Balení baterií
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.53 kg |
| EAN: | 5035048723845 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 340 mm |
| Šířka balení: | 115 mm |
| Délka balení: | 350 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
