18V multifunkční nářadí DEWALT DCS356N
Kód: NAKDEWUWI0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Šířka
310 mm
Hmotnost
1,1 kg
Technické údaje
Osvětlovací LED
Ano
Barva
Černá
Využití univerzálního nástroje
Smirkování
Rychlost otáčení (max)
20000 ot/min
Výměna příslušenství bez nářadí
Ano
Obsah balení
Brusný papír v ceně
Ano
Pouzdro na přenášení
Ne
Adaptér zástrčky
Ano
Balení baterií
Ne
Nabíječka
Ne
Včetně ponorných pilových listů
Ano
Včetně brusné desky
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS02: Hořlavý
Varování
Neotevírejte ani nemanipulujte se strukturou baterie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.495 kg |
| EAN: | 5035048726488 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 155 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
