.Actina Konfiguruj BTO Sferis
Kód: KOMAAABTO3860
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | G036M |
| Hmotnost: | 12.554 kg |
| EAN: | 5901443316510 |
| pkwiu: | 26.20.13.0 |
| Product is large: | N |
| Výška: | 610 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Délka: | 340 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
