ZTE T5400 bezdrátový router Gigabit Ethernet Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Kód: KILZTER4G0050
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Typ rozhraní ethernetu LAN
Gigabit Ethernet
Připojení na síť Ethernet
Ano
Příkon
Typ zdroje
DC
Vzhled
Typ produktu
Stolní router
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Výška
204 mm
Šířka
165 mm
Hloubka
47 mm
Anténa
Úroveň zisku antény (max)
6 dBi
Konstrukce antény
Vnitřní
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
4
Napájecí konektor
Ano
USB port
Ne
Funkce managementu
Počet datových toků
2x2
Technologie Intelligent Mesh
Ano
Technologie MU-MIMO
Ano
QoS
Ano
WPS tlačítko
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte extrémním teplotám.
WAN připojení
Kompatibilita s 3G/4G USB modemem
Ne
DSL WAN
Ne
Ethernet WAN
Ano
Slot na SIM kartu
Ne
Vlastnosti bezdrátové sítě
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN
3000 Mbit/s
Standardy Wi-Fi
802.11b
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Wi-Fi standard
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Protokoly
DHCP server
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 6902176100789 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
