ZTE MF289F zařízení pro mibilní síť Router
Kód: KILZTER4G0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Výstupní napětí
12 V
Typ zdroje
DC
Vzhled
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
Typ zařízení
Router
Barva
Bílá
LED indikátory
Výkon
Hmotnost a rozměry
Výška
191,2 mm
Hloubka
78 mm
Šířka
132 mm
Anténa
Typ antény
Externí
Typ anténního konektoru
TS-9
Bezpečnost
Firewall
Ano
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
ISDN porty
1
Výkon
Zabudovaný procesor
Ano
Model procesoru
SDX24
Funkce managementu
Správa prostřednictvím webového rozhraní
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte zařízení působení vody nebo vlhkosti.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Standardy Wi-Fi
802.11b
Frekvence Wi-Fi
5 GHz
Wi-Fi
Ano
Mobilní sítě
Rychlost přenosu dat (LTE) (nahrávání)
150 Mbit/s
Datová síť
UMTS
Typ SIM karty
NanoSIM
Standardy GSM (2G)
GSM
Rychlost přenosu dat (LTE) (stahování)
2000 Mbit/s
Standardy 4G
LTE-TDD & LTE-FDD
Počet SIM karet
1
Standardy 3G
UMTS
Vlastnosti místní sítě
Připojení na síť Ethernet
Ano
Typ rozhraní ethernetu LAN
Gigabit Ethernet
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 6902176069826 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 202 mm |
| Šířka balení: | 215 mm |
| Délka balení: | 101 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
