ZTE MC889A Pro ODU - venkovní směrovač
Kód: KILZTER4G0067
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Model procesoru
Snapdragon X65
Typ procesoru
Qualcomm
Počítačová síť
Modulace
256-QAM
Typ MIMO
4x4
Připojení na síť Ethernet
Ano
Maximální přenosová rychlost WLAN
4300 Mbit/s
MIMO
Ano
Vlastnosti
Minimální provozní teplota
-40 °C
Maximální teplota
60°C
Vzhled
Montovatelné na zeď
Ano
Typ produktu
Externí směrovač
Barva
Bílá
LED indikátory
Výkon
Hmotnost a rozměry
Výška
300 mm
Hmotnost
1,7 kg
Hloubka
70 mm
Šířka
180 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.804 kg |
| EAN: | 6902176109881 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 325 mm |
| Šířka balení: | 325 mm |
| Délka balení: | 138 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
