Zotac GAMING GeForce RTX 5070 Ti AMP Extreme INFINITY NVIDIA 16 GB GDDR7
Kód: VGAZOANVD0174
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
2512 MHz
CUDA jádra
8960
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
CUDA
Ano
Typ
GeForce RTX 5070 Ti
Maximální počet displejů na videokartu
4
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Příkon
Minimální systémové napájení
750 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Maximální spotřeba energie
300 W
Vzhled
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Počet slotů
3,5
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Výška držáku
Full-Height (FH)
Osvětlení
Ano
Chladicí technologie
Zotac IceStorm 3.0
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Barva podsvětlení
Více
Hmotnost a rozměry
Délka
332,1 mm
Výška
137,5 mm
Hloubka
69,6 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Výška balení
440 mm
Šířka balení
282 mm
Hloubka balení
120 mm
Možnosti připojení
Verze DisplayPortu
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Verze HDMI
2.1b
Počet HDMI portů
1
Paměť
Paměť grafické karty
16 GB
Paměťová sběrnice
256 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Výkon
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze OpenGL
4.6
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Verze DirectX
12 Ultimate
HDCP
Ano
Verze HDCP
2.3
Obsah balení
Obsahuje síťovou šňůru
Ano
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 3.37 kg |
| EAN: | 8886307700391 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 445 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
