Yamaha Piaggero NP-35 - přenosné digitální piano
Kód: IKLYAMPIA0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Polyfonie
64hlasá
Zvukové efekty
Ozvěna
Příkon
Maximální spotřeba energie
6 W
Klávesnice
Počet klíčů
76 klíče/klíčů
Hmotnost a rozměry
Výška
104 mm
Šířka
1260 mm
Hloubka
260 mm
Hmotnost
6 kg
Technické údaje
RMS výkon
2 x 6 W
Vestavěné reproduktory
Ano
Počet reproduktorů
2
Možnosti připojení
Konektor USB
USB Typ B
Vstupní konektor pro Sustain pedál
Ano
Napájecí konektor
Ano
USB port
Ano
Výstupy pro sluchátka
1
USB rozhraní
Audio/MIDI
Výkon
Počet demo písniček
15
Metronom
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.25 kg |
| EAN: | 4957812687843 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 195 mm |
| Šířka balení: | 1405 mm |
| Délka balení: | 368 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
