Yamaha Pacifica 112J OVS - elektrická kytara
Kód: GITYAMGIE0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet strun
6 strun
Rozsah průměrů strun (Min - Max)
0,009 - 0,042 mm
Rozestup strun
1,05 cm
Typ páky pro vibrato
Φ5(Screw-in)
Typ kytary
Elektrická kytara
Vhodný pro
Pravoruký
Korpus
ST-Style
Hmotnost a rozměry
Tloušťka hmatníků (12. pražec)
2,29 cm
Tloušťka hmatníků (1. pražec)
2,09 cm
Šířka hmatníku (nultý pražec)
4,1 cm
Šířka hmatníku (12. pražec)
5,14 cm
Technické údaje
Poloměr hmatníku
35 cm
Materiál hmatníku
Růžové dřevo
5polohový pákový spínač
Ano
Počet pražců
22
Typ pražce
Standardní
Snímačový spínač
5polohový
Kombinační metoda krku
Bolt-on
Povrch horní části
Lesk
Materiál krku
Javor
Pickguard
Ano
Boční materiál
Olše
Název barvy
Old Violin Sunburst
Zadní materiál
Olše
Barva
Černá
Čelní materiál
Olše
Obsah balení
Návod k obsluze
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Pravidelně kontrolujte stav kabelů a elektrických připojení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.1 kg |
| EAN: | 4957812688161 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 409 mm |
| Šířka balení: | 470 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
