Yamaha P-145BT - digitální piano
Kód: IKLYAMPIA0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Metronom
Ano
Barva
Černá
Počet přednastavených programů
20
RMS výkon
2 x 7 W
Zvukové efekty
Posilovač
Maximální polyfonie (noty)
64
Vestavěné reproduktory
Ano
Typ produktu
Digitální piano
Počet kláves na klávesnici
88
Počet reproduktorů
2
Příkon
Typ zdroje
Síť
Spotřeba elektrické energie
6 W
Stejnosměrné vstupní napětí
12 V
Zvuk
Vzorkovací rychlost
44,1 kHz
Bitová hloubka
16
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
11,1 kg
Šířka
132,6 mm
Výška
12,9 cm
Hloubka
26,8 cm
Možnosti připojení
Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm)
1
Vstupní konektor pro Sustain pedál
Ano
Bluetooth
Ano
Počet portů USB
1
Výstup Pedal Unit
Ano
Obsah balení
Obsah balení
Nožní spínač x 1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte výrobek v místech s vysokou vlhkostí nebo extrémními teplotami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 17.5 kg |
| EAN: | 4957812710817 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1400 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
