Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite 2 m² 61 dB 33 W Bílá
Kód: AGDXAOOCZ0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet rychlostí
4
Snímač PM2.5
Ano
Určen pro prostory až do
2 m²
Vzduchový výkon
120 m³/h
Automatické vypnutí
Ano
Hlučnost
61 dB
Příkon
Maximální spotřeba energie
33 W
Vzhled
Typ displeje
LED
Barva
Bílá
Vestavěný displej
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
240 mm
Hmotnost
4,8 kg
Výška
520 mm
Šířka
240 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 6934177751158 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 615 mm |
| Šířka balení: | 290 mm |
| Délka balení: | 290 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
