Trimmer BABYLISS FX872E
Kód: AGDBBLSTR0080
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál
Nerezová ocel
Materiál ostří
Nerezová ocel
Příkon
Doba chodu
160 min
Typ baterie
Nikl-metal hydridová (NiMH)
Doba nabíjení
3 h
Výkon
Počet pohybů čepele za minutu
7000
Barva
Grafit
Minimální délka vlasů
0,6 mm
Maximální délka vlasů
2,5 cm
Ergonomie
Nabíjecí podstavec
Ano
Typ displeje
Digitální
Počet kroků nastavení
5
Ergonomický design
Ano
Počet přiložených nástavců
8
Ochranné pouzdro
Ano
Bezkabelový
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Používejte v souladu s návodem k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.035 kg |
| EAN: | 3030050150759 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 210 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
