Tefal Access Steam Care DT9100 Ruční parní čistič 0,2 l 1600 W Černá, Měděná
Kód: AGDTEFZEL0238
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Variabilní nastavení páry
Ano
Bezpečné pro všechny typy látek
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Černá
Skladovací doba při poruše
0,15 h
Bezpečnostní spínač
Ano
Doba chodu
9 min
Typ vypínače
Ruční spínač
Objem zásobníku vody
0,2 l
Kontrolka
Ano
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Stálý výstup páry
30 g/min
Doba vyhřátí
0,67 min
Počet nastavení
3
Délka šňůry
3 m
Vertikální napařování
Ano
Ovládání na rukojeti
Ano
Typ zařízení
Ruční parní čistič
Systém proti usazování
Ano
Příkon
Příkon
1600 W
Hmotnost a rozměry
Výška
305 mm
Šířka
140 mm
Hmotnost
3,33 kg
Hloubka
130 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
272 mm
Výška balení
385 mm
Hmotnost včetně balení
3,51 kg
Šířka balení
233 mm
Obsah balení
Žehlicí prkno
Ano
Štětec v balení
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.3 kg |
| EAN: | 3121040071595 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 280 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
