Směrovač Huawei E5785-320a (bílý)
Kód: KILHUAR4G0112
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Síťové standardy
IEEE 802.11g
Příkon
Kapacita baterie
1500 mAh
Typ zdroje
Baterie
Vzhled
Vestavěný displej
Ano
Typ produktu
Přenosný router
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Šířka
108 mm
Hloubka
62 mm
Výška
17,3 mm
Hmotnost
127 g
Anténa
Konstrukce antény
Vnitřní
Možnosti připojení
Počet portů Micro-USB
1
WAN připojení
Slot na SIM kartu
Ano
Vlastnosti bezdrátové sítě
Standardy Wi-Fi
802.11b
Wi-Fi standard
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Mobilní sítě
Standardy 4G
LTE
4G
Ano
Generace mobilní sítě
4G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 6941487256839 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
