Směrovač Huawei E5586-326 (bílý)
Kód: KILHUAR4G0124
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Síťové standardy
IEEE 802.11b
Příkon
Kapacita baterie
1500 mAh
Typ zdroje
Baterie
Výdrž v pohotovostním režimu
350 h
Výdrž baterie
6 h
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Typ produktu
Přenosný router
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Šířka
110 mm
Výška
11,8 mm
Hloubka
55 mm
Hmotnost
81 g
Anténa
Konstrukce antény
Vnitřní
Možnosti připojení
Typ USB portu
USB typu C
USB port
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte zařízení působení vody nebo vlhkosti.
WAN připojení
Typ SIM karty
MicroSIM
Slot na SIM kartu
Ano
Vlastnosti bezdrátové sítě
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-fi pásmo
Jednopásmový (2,4 GHz)
Wi-Fi standard
Wi-Fi 4 (802.11n)
Maximální počet uživatelů Wi-Fi
16
Mobilní sítě
Generace mobilní sítě
4G
4G
Ano
Standardy 4G
LTE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 6942103117688 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
