SINGER 4432 Automatický šicí stroj Elektromechanické
Kód: AGDSINMSZ0029
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Krytka na objektiv součástí balení
Ano
Počet jehlových pozic
3
Počet vzorů stehu
32
Nastavitelná délka stehu
Ano
Funkce šicího stroje
Šití
Barva
Bílá
Šířka stehu
6 mm
Rychlost šití
1100 RPM
Funkce rychlého vložení cívky (Quick-Set bobbin)
Ano
Vestavěný displej
Ne
Otvor pro nošení
Ano
Typ ovládání
Knoflík
Volné rameno
Ano
Model
Automatický šicí stroj
Nastavitelné nohy
Ano
Včetně naváděče nití
Ano
Knoflíkový typ
Jednokroková
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
60 Hz
Vstupní střídavé napětí
120 V
Příkon
84 W
Napájecí zdroj
AC
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
14,6 kg
Výška
120 mm
Šířka
155 mm
Hloubka
62,5 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.9 kg |
| EAN: | 374318847566 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 440 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
