Siemens ET675FNP1E varná deska Černá, Nerezová ocel Vestavěné Keramický 4 zóna/zón
Kód: AGDSIMPGZ0161
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon (elektřina)
8300 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Bezpečnostní spínač
Ano
Vzhled
Umístění přístroje
Vestavěné
Typ varné desky
Keramický
Typ varné zóny 3
Mírný var
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Typ varné zóny 1
Pravidelný
Výkon varné zóny 2
1200 W
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Počet varných zón
4 zóna/zón
Výkon varné zóny 1
2600 W
Typ varné zóny 2
Mírný var
Barva rámečku
Nerezová ocel
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Umístění varné zóny 1
Levá zadní část
Materiál povrchu
Sklokeramický
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Průměr varné zóny 3
145 mm
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Průměr varné zóny 4
210 mm
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Průměr varné zóny 2
145 mm
Typ varné zóny 4
Velký
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Velikost varné zóny 1 (š × h)
170 x 265 mm
Výkon varné zóny 4
2200 W
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Výkon varné zóny 3
1200 W
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
45 mm
Hmotnost
8 kg
Výška pod pracovní deskou
2 cm
Hloubka
520 mm
Šířka
602 mm
Výkon
Počet stupňů výkonu
17
Funkce Boost
Ano
Ergonomie
Typ ovládání
Dotyk
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.9 kg |
| EAN: | 4242003762851 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 95 mm |
| Šířka balení: | 760 mm |
| Délka balení: | 590 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
