Ruční mixér Black+Decker BXHBA1500E 1500 W černý
Kód: AGDBDEMIB0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
240 V
Příkon
1500 W
Napájecí zdroj
AC
Vzhled
Ergonomický design
Ano
Ergonomický úchop
Ano
Příslušenství vhodné do myčky
Ano
Typ ovládání trouby
Tlačítko/knoflík
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Model
Ruční mixér
Jednoduché čištění
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Jednoduché sestavení
Ano
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
55 mm
Výška
220 mm
Hloubka
60 mm
Hmotnost
2,18 kg
Výkon
Sekáček
Ano
Počet rychlostí
20
Typ ovládání
Knoflíky, Otočné
Typ ovládání rychlosti
Ano
Drcení ledu
Ano
Bezpečnostní vypínač
Ano
Turbo
Ano
Pulzní spínač
Ano
Vestavěný displej
Ne
Uzamykání
Ano
Funkce
Míchání
Obsah balení
Sekáček
Ano
Šlehač
Ano
Uživatelská příručka
Ano
Příslušenství pro přípravu kaše
Ano
Měřicí nádoba
Ano
Materiál
Materiál nádoby
Plast
Materiál ostří
Nerezová ocel
Materiál shaftu
Nerezová ocel
Základní materiál
Plastický
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.21 kg |
| EAN: | 8432406160088 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 240 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
