ROYAL CANIN FBN Bengal Adult - suché krmivo pro kočky - 10kg
Kód: DLZROYKSK0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ balení
Taška
Typ zvířete
Kočka
Včetně antioxidantů
Ano
Účinky na zdraví
Péče o trávicí soustavu, Celkový zdravotní stav, Kůže a srst
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Příchuť krmiva
Zeleninová
Obsahuje vitamíny
Vitamín D3
Hmotnost
10 kg
Fáze života zvířete
Dospělá
Kočičí plemeno
Bengálská
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Kategorie produktu
Suché krmivo
Řada
ROYAL CANIN Feline Breed Nutrition
Stáří zvířete
Dospělí
Další funkce
Vlasy a kůže
Hlavní příchuť
Drůbež
Kategorie
Pro kočky
Obsah balení
Množství
1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte čerstvou pitnou vodu.
Nutriční hodnoty
Obsah mědi
10 mg/kg
Obsah vitamínu D3
800 IU/kg
Bílkoviny
40%
Obsah tuku
18%
Hrubý popel
7,7%
Obsah jódu
3,2 mg/kg
Bez sóji
Ne
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Hrubá vláknina
3,8%
Obsah vitamínu A
31000 IU/kg
Obsah železa
32 mg/kg
Obsah manganu
42 mg/kg
Obsah selénu
0,07 mg/kg
Bezlepkový
Ne
Žádné umělé přísady
Žádné dostupné údaje
Bez konzervačních látek
Nejsou k dispozici žádné údaje
Obsah zinku
126 mg/kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.1 kg |
| EAN: | 3182550865111 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 510 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
