Router ZTE U60
Kód: KILZTER4G0083
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ zdroje
Baterie
Vzhled
Barva
Bílá
Typ zařízení
Mobilní bezdrátové síťové vybavení
Hmotnost a rozměry
Výška
158 mm
Šířka
73 mm
Hloubka
16 mm
Hmotnost
229 g
Anténa
Typ antény
Vnitřní
Možnosti připojení
Typ USB portu
USB typu C
Slot na SIM kartu
Ano
Typ SIM karty
NanoSIM
USB port
Ano
Výkon
Vzdálená správa
Ano
WPS tlačítko
Ne
Obrazovka
Rozlišení displeje
320 x 480 px
Úhlopříčka displeje
8,89 cm (3.5")
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte extrémním teplotám.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-fi pásmo
2,4 GHz, 5 GHz
MIMO
Ano
Počet současně připojených zařízení
64
Mobilní sítě
4G
Ano
3G
Ano
5G
Ano
Vlastnosti místní sítě
Připojení na síť Ethernet
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 6902176149870 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 52 mm |
| Šířka balení: | 173 mm |
| Délka balení: | 86 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
