Router ZTE U50
Kód: KILZTER4G0056
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Kapacita baterie
4500 mAh
Typ zdroje
Baterie
Vzhled
LED indikátory
Ano
Tlačítko reset
Ano
Typ zařízení
Mobilní bezdrátové síťové vybavení
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
164 g
Šířka
118 mm
Hloubka
18 mm
Výška
72 mm
Anténa
Typ antény
Vnitřní
Možnosti připojení
Slot na SIM kartu
Ano
Typ USB portu
USB typu C
Typ SIM karty
Nano/eSIM
USB port
Ano
Výkon
Vzdálená správa
Ano
Hotspot Wi-Fi
Ano
WPS tlačítko
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte zařízení působení vody nebo vlhkosti.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Počet současně připojených zařízení
32
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 4 (802.11n)
Mobilní sítě
Standardy 3G
HSDPA
5G
Ano
Standardy 4G
LTE-TDD & LTE-FDD
Vlastnosti místní sítě
Připojení na síť Ethernet
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.255 kg |
| EAN: | 6902176112935 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 80 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
