Router ZTE U50
Kód: KILZTER4G0080
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ zdroje
Baterie
Vzhled
Typ zařízení
Mobilní bezdrátové síťové vybavení
Barva
Bílá
LED indikátory
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
118 mm
Výška
72 mm
Hloubka
18 mm
Anténa
Typ antény
Vnitřní
Možnosti připojení
Typ USB portu
USB typu C
Typ SIM karty
NanoSIM
USB port
Ano
Slot na SIM kartu
Ano
Výkon
Vzdálená správa
Ano
WPS tlačítko
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte extrémním teplotám.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Standardy Wi-Fi
802.11b
Wi-fi pásmo
2,4 GHz, 5 GHz
Počet současně připojených zařízení
32
Mobilní sítě
5G
Ano
4G
Ano
Vlastnosti místní sítě
Připojení na síť Ethernet
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 6902176127564 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 55 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
