Router ZTE U30 Air mobilní router 5G LTE KAT.12
Kód: KILZTER4G0088
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Kapacita baterie
4500 mAh
Typ zdroje
Baterie
Vzhled
Barva
Bílá
Typ zařízení
Směrovač
Hmotnost a rozměry
Hloubka
12,5 mm
Výška
72,2 mm
Šířka
14 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte zařízení působení vody nebo vlhkosti.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi
Ano
Maximální počet uživatelů Wi-Fi
10
Mobilní sítě
Datová síť
5G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.308 kg |
| EAN: | 6902176150616 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 83 mm |
| Šířka balení: | 43 mm |
| Délka balení: | 157 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
