Router ZTE U30 Air
Kód: KILZTER4G0072
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ zdroje
Baterie
Vzhled
Barva
Bílá
Typ zařízení
Směrovač
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
12,5 mm
Šířka
72,8 mm
Hloubka
140 mm
Anténa
Typ antény
2x2
MIMO
Ano
Možnosti připojení
Počet portů USB typu C
1
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 55 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte, hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Wi-Fi
Ano
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 4 (802.11n)
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN
867 Mbit/s
Maximální počet uživatelů Wi-Fi
10
Mobilní sítě
Pásma 4G
b1/3/7/8/20/28/32/38/40/42/43
Pásma 5G
n1/3/7/8/20/28/38/40/75/77/78
Datová síť
5G
Vlastnosti místní sítě
Připojení na síť Ethernet
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.305 kg |
| EAN: | 6902176133060 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 42 mm |
| Šířka balení: | 152 mm |
| Délka balení: | 82 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
