Router ZTE Router ZTE G5C
Kód: KILZTEROU0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Přenosová rychlost sítě Ethernet
100
Typ rozhraní ethernetu LAN
Gigabit Ethernet
Připojení na síť Ethernet
Ano
VPN Passthrough
Ano
Aktivace portů
Ano
Přesměrování portu
Ano
Dynamická DNS (DDNS)
Ano
Vlastnosti
Zabudovaný procesor
Ano
Provozní režim
Access point/ Router
Dodatečné informace
WiFi 6 AX1800, 2 gigabitové porty RJ45, čipová sada Qualcomm SDX55-1-AA + QCA6391, zisk antény až 4 dbi, včetně firewallu a VPN PP2P / L2TP, slot pro SIM kartu NanoSIM 4FF, 1 tlačítko WPS,
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
110 - 240 V
Typ zdroje
AC
Spotřeba proudu (max)
14,4 W
Vzhled
LED indikátory
Ano
Typ produktu
Stolní router
Barva
Bílá
Kontrolka
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
168 mm
Výška
110 mm
Hloubka
63 mm
Anténa
Integrovaná anténa
Ano
Možnosti připojení
USB port
Ano
Napájecí konektor
Ano
Čtečka paměťových karet MicroSD
Ano
Výstupní port USB A
1
Vstup pro externí anténu
Ne
Slot(y) paměťových karet
Ne
Obsah balení
Stručný návod
Ano
AC adaptér
Ano
Funkce managementu
Modulace
256-QAM
Správa prostřednictvím webového rozhraní
Ano
QoS
Ano
Kompatibilní s
Windows 7 (32bit/64bit), 8 (32bit/64bit), 8.1,10,11, Mac 10, 11,12
Vyhrazená aplikace
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek může vysílat rádiové vlny, které mohou rušit jiná elektronická zařízení.
WAN připojení
Ethernet WAN
Ano
Anténa Wi-Fi
Ano
Vlastnosti bezdrátové sítě
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Mobilní sítě
4G
Ano
5G
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 6902176127854 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
| Podpora VPN: | IPv4, IPv6 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
