Router ZTE MC888B 5G LTE KAT. 19
Kód: KILZTER4G0075
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Podpora VLAN
Ne
Síťové standardy
IEEE 802.11ax
Typ rozhraní Ethernetu
Gigabit Ethernet
Vlastnosti
Vnitřní paměť
1000 MB
Vzhled
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
182 mm
Šířka
124 mm
Hloubka
70 mm
Bezpečnost
Šifrování/zabezpečení
WPA2
Filtrování IP adres
Ano
Překlad síťové adresy (NAT)
Ano
Filtrování MAC adres
Ano
Filtrování URL
Ano
Možnosti připojení
Počet portů WAN
1
Počet portů WAN / ethernet LAN
1
Napájecí konektor
Ano
Počet portů gigabitového Ethernetu
2
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
5 - 95%
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 55 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 95%
Funkce managementu
Správa prostřednictvím webového rozhraní
Ano
Universal Plug and Play (UPnP)
Ne
Tlačítko reset
Ano
WAN připojení
Slot na SIM kartu
Ano
Ethernet WAN
Ano
DSL WAN
Ano
SFP WAN
Ne
Kompatibilita s 3G/4G USB modemem
Ne
Protokoly
DHCP klient
Ano
DHCP server
Ano
Podpora DMZ
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 6902176118500 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 210 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
| Podpora VPN: | PPTP/L2TP/IPSec |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
