Router ZTE G50 5G WiFi7 (MC8520B)
Kód: KILZTER4G0089
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ zdroje
AC
Vzhled
Barva
Bílá
LED indikátory
Ano
Typ zařízení
Směrovač
Hmotnost a rozměry
Výška
230,5 mm
Šířka
107 mm
Hloubka
107 mm
Možnosti připojení
Port USB C
Ano
Počet RJ-11 portů
1
Počet RJ-45 portů
2
Slot na SIM kartu
Ano
Výkon
Model procesoru
SDX72-1
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ne
Zabudovaný procesor
Ano
Obsah balení
Dodávané kabely
LAN (RJ-45)
Obsah soupravy
Uživatelský manuál
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte, hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Wi-Fi
Ano
Standardy Wi-Fi
802.11g
Technologie MU-MIMO
Ano
Frekvence Wi-Fi
2,4 GHz / 5 GHz
Mobilní sítě
Pásma 4G
B1/3/4/7/8/38/39/40/41/42/48
Pásma 5G
n1/3/7/38/40/66/75
4G
Ano
3G
Ano
Počet SIM karet
1
5G
Ano
Standardy 4G
LTE-TDD & LTE-FDD
Vlastnosti místní sítě
Připojení na síť Ethernet
Ano
Typ rozhraní ethernetu LAN
2.5 Gigabit Ethernet
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.368 kg |
| EAN: | 6902176156182 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 116 mm |
| Šířka balení: | 268 mm |
| Délka balení: | 167 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
