Router ZTE G5 Max
Kód: KILZTER4G0085
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
5G
Ano
3G
Ano
Připojení na síť Ethernet
Ano
4G
Ano
Příkon
Výstupní napětí
48 V
Maximální spotřeba energie
15 W
Osvědčení
Schválení regulačními orgány
CE, ROHS, WEEE
Vzhled
Barva
Bílá
Kontrolka
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
798 g
Výška
235 mm
Hloubka
48 mm
Šířka
142 mm
Možnosti připojení
Počet konektorů USB 2.0
1
Počet portů 2,5 Gb Ethernet
1
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
5 - 95%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Filtrování
Podpora DMZ
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte extrémním teplotám.
WAN připojení
Slot na SIM kartu
Ano
Vlastnosti bezdrátové sítě
Wi-Fi
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.97 kg |
| EAN: | 6902176152375 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 315 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 145 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
