Procesor Intel Core Ultra 5 Desktop 245K
Kód: PROINTCI50286
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Počet jader procesoru
14
Komponent pro
PC
Počet vláken procesoru
14
Typ paměti cache procesoru
L3
Výrobce procesoru
Intel
Vyrovnávací paměť procesoru
24 MB
Typ procesoru
Intel Core Ultra 7
Včetně chladiče
Ne
Základní frekvence procesoru
4,2 GHz
Krabice
Ano
Patice procesoru
LGA1851
Takt procesoru při přetaktování
5,2 GHz
Vlastnosti
Verze PCI Express slotů
4.0
Oblast trhu
Desktop
Paměť
Typy paměti podporované procesorem
DDR5
Frekvence paměti podporované procesorem
6400 MHz
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Grafika
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Model grafického adaptéru na kartě
Intel Graphics
Bezpečnostní upozornění
Varování
Ujistěte se, že je procesor správně namontován v zásuvce pro procesor, aby nedošlo k jeho poškození.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 5032037282086 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 120 mm |
| Délka balení: | 45 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
