PRAČKA BISSELL PROHEAT 2X 1858N
Kód: AGDBSLODK0029
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální příkon
800 W
Vzhled
Vysávání
Suché a mokré
Délka kabelu
7 m
Hose length
2 m
Barva
Červená
Výkon
Čisticí povrchy
Koberec
Správné použití
Domácí
Metoda oddělování nečistot
Vodní filtrování
Hlučnost
82 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.885 kg |
| EAN: | 011120231977 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 460 mm |
| Šířka balení: | 355 mm |
| Délka balení: | 610 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
