Oral-B iO Series 4 Dospělý Černá
Kód: AGDBRASDZ0351
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Režimy čištění zubů
Citlivý
Bluetooth
Ano
Barva rukojeti
Černá
Integrovaný časovač
Ano
Účel
Dospělý
Režimy délky časovače
4 x 30 sec
Podpora mobilní aplikace
Ano
Barva
Černá
LED indikátory
Ano
Počet čisticích programů
4
Indikátor výměny kartáče
Ano
Tlakový senzor
Ano
Tvar kartáče
Kulatý
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Nabíjecí
Ano
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Bateriový provoz
Ano
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Obsah balení
Hlava kartáčku dodávané v balení
1 kusů
Nabíječka
Ano
Počet držáků
1 kusů
Cestovní obal
Ano
Počet nabíječek
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 4210201415022 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
