Mobilní router ZTE U50 5G
Kód: KILZTER4G0068
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Kapacita baterie
4500 mAh
Typ zdroje
Baterie
Vzhled
Bezkabelový
Ano
Barva
Bílá
LED indikátory
Ano
Typ zařízení
Mobilní bezdrátové síťové vybavení
Tlačítko reset
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
72 mm
Hmotnost
164 g
Hloubka
18 mm
Šířka
118 mm
Anténa
Typ antény
Vnitřní
Možnosti připojení
Slot na SIM kartu
Ano
Typ USB portu
USB typu C
USB port
Ano
Typ SIM karty
Nano/eSIM
Výkon
Vzdálená správa
Ano
Hotspot Wi-Fi
Ano
WPS tlačítko
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte, hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Počet současně připojených zařízení
32
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Mobilní sítě
5G
Ano
Standardy 3G
WCDMA
Standardy 4G
LTE-TDD & LTE-FDD
Vlastnosti místní sítě
Připojení na síť Ethernet
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 6902176115387 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 55 mm |
| Šířka balení: | 135 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
