MAKITA DUR189Z strunová sekačka 30 cm 18 V Černá, Modrá
Kód: NAKMAKPKA0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Vlákno brusného kotouče
M8 x 1,25 LH
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
4000 ot/min
Rychlost naprázdno (3. rychlost)
6000 ot/min
Řezná šířka
30 cm
Typ hlavy
Čepel a nylonová struna
Rychlost otáčení
6000 ot/min
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
5000 ot/min
Příkon
Napětí baterie
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3 kg
Délka
161 cm
Obsah balení
Balení baterií
Ne
Nabíječka
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 088381858137 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 1600 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
