Magnat Monitor S70 3-way Černá Kabel 190 W
Kód: GKSMGNGLO0061
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Zvuk
Frekvenční rozsah
19 - 38000 Hz
Frekvence přechodů
2900 Hz
Výkon PMPO
380 W
RMS výkon
190 W
Impedance
8 ohm
Citlivost
91 dB
Hmotnost a rozměry
Výška
960 mm
Šířka
215 mm
Hmotnost
15 kg
Hloubka
310 mm
Možnosti připojení
Bluetooth
Ne
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Doporučené použití
Univerzální
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
Oblast trhu
Koncový uživatel
Základní materiál
MDF
Barva
Černá
Počet reproduktorů
1
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Zesilovač
Doporučený výkon zesilovače (min)
30 W
Doporučený výkon zesilovače (max)
380 W
Reproduktory
Počet ovladačů výškových reproduktorů
1
Počet středových ovladačů
1
Průměr výškového reproduktoru
2,79 cm (1.1")
Umístění reproduktorů
Stolní/regálový
Průměr subwooferu (imperiální)
16,5 cm (6.5")
Počet ovladačů hlavních reproduktorů
2
Typ reproduktoru
3-way
Hlavní reproduktor
Ano
Průměr středopásmového reproduktoru (imperiální)
16,5 cm (6.5")
Výškový reproduktor
Ano
Počet mechanik
4
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16.6 kg |
| EAN: | 4018843448046 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 960 mm |
| Šířka balení: | 215 mm |
| Délka balení: | 310 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
