Magnat Monitor S30 2-way Černá Kabel 100 W
Kód: GKSMGNGLO0063
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Zvuk
Frekvence přechodů
2900 Hz
RMS výkon
100 W
Citlivost
90 dB
Impedance
8 ohm
Frekvenční rozsah
34 - 38000 Hz
Výkon PMPO
200 W
Hmotnost a rozměry
Výška
354 mm
Hloubka
270 mm
Šířka
215 mm
Hmotnost
5,8 kg
Možnosti připojení
Bluetooth
Ne
Technologie propojení
Kabel
Připojení sluchátek
3,5 mm
Výkon
Barva
Černá
Základní materiál
MDF
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
Počet reproduktorů
2
Doporučené použití
Univerzální
Oblast trhu
Koncový uživatel
Obsah balení
Počet kusů v balení
2 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte zařízení vlhkosti a vodě.
Zesilovač
Doporučený výkon zesilovače (min)
30 W
Doporučený výkon zesilovače (max)
200 W
Reproduktory
Průměr výškového reproduktoru
2,79 cm (1.1")
Počet ovladačů hlavních reproduktorů
1
Typ reproduktoru
2-way
Počet ovladačů výškových reproduktorů
1
Umístění reproduktorů
Stolní/regálový
Hlavní reproduktor
Ano
Průměr subwooferu (imperiální)
16,5 cm (6.5")
Výškový reproduktor
Ano
Počet mechanik
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.67 kg |
| EAN: | 4018843448022 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 415 mm |
| Šířka balení: | 510 mm |
| Délka balení: | 335 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
