MAAN VELA 2 60 KAPUCE satén
Kód: AGDMA2OKA0185
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Třída účinnosti dynamiky kapalin
E
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
E
Třída účinnosti osvětlení
A
Roční spotřeba energie
61 kWh
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Vzhled
Poloha osvětlení
Čelní
Typ ovládání
Knoflíky
Vestavěný displej
Ne
Základní materiál
Ocel
Barva
Satén
Umístění ovládání
Čelní
Hmotnost a rozměry
Šířka
600 mm
Výška (max.)
86 cm
Výkon
Maximální výkon odsávání
320 m³/h
Počet rychlostí
3
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost (vysoká rychlost)
59 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1244716
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 5901703839292 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 645 mm |
| Šířka balení: | 625 mm |
| Délka balení: | 295 mm |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
